Who are we?

People

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompetentnemu i zgranemu zespołowi. Media4U tworzą wartościowi, ciekawi ludzie, których zaangażowanie przekłada się na osiągane rezultaty.

Respect

W relacjach w zespole oraz z klientem stawiamy na wzajemny szacunek. Wiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego podstawą naszych relacji jest poszanowanie dla różnych punktów widzenia.

Openness

Branża e-commerce to synonim ciągłych zmian - aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, jesteśmy na bieżąco z nowinkami na rynku. Wiemy, że zmiany są niezbędne dla dalszego rozwoju. Dlatego nie boimy się ich, ale wychodzimy im naprzeciw.

Cooperation

Gramy do jednej bramki! Wiemy, że jako zespół możemy osiągnąć więcej. Przyjemniej celebrować sukcesy razem i łatwiej radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami. Dlatego w Media zawsze znajdziesz osoby chętne do pomocy.

Flexibility

Wierzymy, że nawet najlepszy proces można udoskonalić. Standardy pracy nie wykluczają otwartości i elastyczności - potrzebnej zarówno naszym pracownikom, jak i klientom.

Learn more about us.

It’s difficult to describe in a few words what we’re like and what exactly we do, so we made a video. Find out what it’s like to work with us.

Technologies we work with

Bazy

PostreSQL

Redis

MongoDB

Back-end

PHP (Symfony, CodeIgniter)

Java (Spring)

Docker

Front-End

HTML5

CSS3

JavaScript (vue.js)

Narzędzia

Jenkins

Git

Jira

Check out our office