Początek roku 2024 kształtuje nam świetlaną przyszłość! Zostaliśmy laureatem prestiżowego konkursu Digital Quality Mark (DQM) w kategorii Agency. Ten konkurs, będący pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, stanowi platformę do weryfikacji jakości i efektywności rozwiązań AI, SaaS, oraz agencyjnych w kluczowych obszarach e-handlu.

Proces wyłonienia laureatów DQM został zwieńczony pitchowaniem pierwszych piątek w danych kategoriach bezpośrednio przed Komisją Oceniającą, której przedstawiciele zadawali pytania uzupełniające. Ostatnim etapem było głosowanie Komisji, audyt konkursu i ogłoszenie laureatów, które odbyło się 8 stycznia w Warszawie. To tam mieliśmy okazję zaprezentować nasze innowacyjne podejście i rozwiązania przed jury, a także wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami.

DQM nie tylko wyróżnia laureatów, ale także jest wskazówką dla sklepów e-commerce w kontekście wyboru podwykonawcy i podejmowania decyzji o współpracy. Właściciele, członkowie zarządów i dyrektorzy sklepów e-commerce mogą mieć pewność, iż na tej liście znajdują się najlepsi z najlepszych poddani restrykcyjnym weryfikacjom przez Komisję Oceniającą. Rozwiązania SaaS oraz AI mogące pochwalić się wyróżnieniem Digital Quality Mark wykazały w swoich prezentacjach przed Komisją Oceniającą, że spełniają ponadprzeciętne standardy i znacząco wyróżniają się jakością usług na tle innych firm.

Jesteśmy dumni, że nasza praca i zaangażowanie zostały docenione przez jury składające się z ekspertów i profesjonalistów branży, co pozwala nam na dotarcie do szerokiego rynku z rekomendacją i jeszcze bardziej motywuje nas do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych produktów​​.

Serdeczne gratulacje kierujemy również do pozostałych laureatów — Strix i Sempai w kategorii Agency, jak i wszystkim nagrodzonym w innych kategoriach. To dla nas wielka radość być częścią tak wyjątkowego wydarzenia.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj.

Dziękujemy organizatorom — Izbie Gospodarki Elektronicznej za stworzenie tak znakomitej okazji do prezentacji naszych rozwiązań i wymiany doświadczeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje konkursu i możliwość ponownego zaprezentowania naszych innowacji.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz również w tym artykule.