Rozszerzenie naszych działań na rynki DACH – Niemcy, Austria i Szwajcaria – to dla Media4U ogromny krok naprzód. Jest to dla nas nie tylko nowa przestrzeń do działania, ale także fascynująca możliwość współpracy z klientami w jednym z najbardziej dynamicznych regionów e-commerce w Europie. 

 

W związku z naszym rozwojem na tych rynkach, z dumą ogłaszamy, że do naszego zespołu dołączyło dwóch doświadczonych przedstawicieli, którzy będą odpowiedzialni za budowanie naszej obecności i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb zachodniego rynku. Ich wiedza i zaangażowanie są nieocenione, a my jesteśmy pewni, że dzięki nim osiągniemy jeszcze większy sukces. 

 

Rozwój e-commerce w regionie DACH to ogromna okazja. Niemcy to kraj, w którym e-commerce zyskuje coraz większą popularność, a konsumenci stawiają na wygodę zakupów online. To wspaniała szansa dla naszej agencji na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań. Potwierdzają to słowa naszych nowych członków zespołu. Jak mówi Dariusz Ziemski – Business Developement Manager DACH: „Dla nas to wyróżnienie, reprezentować w Niemczech tej klasy polską firmę!” 

To przełomowa decyzja dla Media4U. Poparta jest ona długoletnim zaufaniem naszych obecnych klientów i wciąż zwiększającą się renomą naszej firmy na rynku, czego dowodem jest tytuł laureata nagrody Digital Quality Mark w kategorii Agencja. To dodatkowe potwierdzenie naszej zdolności do dostarczania wysokiej jakości usług naszym klientom. 

Rozszerzenie naszych działań na rynki DACH to dla nas nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim szansa na rozwijanie się i tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość i czekamy z niecierpliwością na współpracę z naszymi klientami na tych fascynujących rynkach!