Trwa ładowanie...

Facts Matter by Power BI

Łączymy dane, analizujemy je i wyciągamy wartościowe wnioski dla Twojego sklepu.

Wszystkie dane
w jednym miejscu!

Poznaj korzyści

Wszystkie dane
w jednym miejscu!

Nie musisz już weryfikować kilku plików i zastanawiać się nad poprawnością swoich wniosków. Nasz zespół analityczny podepnie dane Twojego sklepu, które system w oparciu o platformę Power BI przetworzy w dashboardy dotyczące zamówień, zwrotów, płatności, klientów, produktów i zestawi je ze statystykami Google Analytics. Dysponując dokładną analizą, w pełni świadomie zaplanujesz strategie biznesowe i szybciej rozwiniesz swoją działalność.

Poznaj korzyści

  • Dostarczamy gotowe narzędzie z możliwością rozwoju
  • Posiadasz czytelną formę prezentacji danych
  • Wyciągamy praktyczne wnioski
  • Dostosowujemy produkty do zmieniających się potrzeb
  • Otrzymujesz dynamicznie aktualizowane raporty
  • Dzięki intuicyjnemu narzędziu ułatwisz swoją pracę

Odpowiadamy na potrzeby…

Sara, 35 lat

E-commerce Manager

W swojej pracy Sara skupia się na wnikliwej analizie zakupów w e-sklepie. Ciągłe zmiany w statusie zamówień wpływają na poprawne wyciąganie wniosków, co przy wielu źródłach danych potrafi być nie lada wyzwaniem.

Do tej pory Sara wyciąga dane z systemów: CMS, ERP i Google Analytics. Teraz,przydałoby się jej jedno narzędzie, które zepnie je w całość. Dzięki temu mogłaby szybciej dostrzegać czynniki kształtujące stopę zwrotu.

Maciej, 41 lat

Account Director

Od spotkania do spotkania – te słowa najlepiej definiują codzienność Macieja. Napięty grafik zmusza go do pracy na wysokich obrotach. W gąszczu zadań musi znaleźć czas na wyciągnięcie danych do cyklicznych raportów dla zarządu. Z pewnością przydałoby mu się rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić trochę czasu…

Mateusz, 30 lat

właściciel małego sklepu

Mateusz to mały przedsiębiorca, który od niedawna prowadzi własny sklep internetowy. Skupia się na sprzedaży personalizowanej odzieży. Jego działalność prosperuje, co potwierdza miesięczny przychód oscylujący w granicach 25 000 – 30 000 zł. Swoją działalność promuje płatnym kanałem w Google i na Facebooku. Niestety, barierą okazuje się Google Analytics, który do analizy leadów z kampanii potrzebuje więcej danych. Mateusz potrzebuje zatem dedykowanego narzędzia, które odpowie możliwościom jego sklepu.

Kasia, 28 lat

Marketing Manager

Kasia przygotowuje obszary pod skuteczną komunikację marketingową. W tym celu potrzebuje danych dotyczących m.in. efektywności działań contentowych i ruchu na stronie. Nie będąc specjalistką od baz danych, pracę ułatwiłoby jej skorzystanie z jednej przestrzeni, która zawierałaby wszystkie statystyki poszczególnych narzędzi marketingowych.

Jakie dane pobieramy?

jakie dane łowimy

Jak wygląda wdrożenie?

jakie dane łowimy

Zobacz jak Facts Matter wygląda w praktyce!

Zawsze zyskujesz

świadomy

rozwój biznesu

skuteczna

sprzedaż

dedykowana

analiza danych

Warto nam zaufać

Nasi klienci doceniają efekty

Michał Janiak

Owner

Wybierając autorskie oprogramowanie Cartalo od Media4U, oczekiwaliśmy optymalnego podejścia do naszych procesów sprzedażowych oraz zarządzania treścią. Zależało nam na intuicyjnym i responsywnym rozwiązaniu, które zwiększy komfort dokonywania zakupów. Nie zawiedliśmy się.  Wdrożone funkcje pozwoliły naszym klientom łatwiej poruszać się po stronie sklepu oraz wzbudziły ich większe zainteresowanie. Profesjonalne podejście specjalistów z Media4U oraz efekty wykonanej przez nich pracy potwierdziły nasz wybór i zaowocowały dalszą współpracą. Obecnie agencja kontynuuje nasze prace rozwojowe w ramach opieki powdrożeniowej.

Zobacz case study

Jarosław Szot

Dyrektor ds. E-Commerce
Monnari Trade S.A.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego klienta, chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która zadbałaby o komfort poruszania się po sklepie internetowym. Dzięki współpracy podjętej z agencją Media4U wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania usprawniające ten proces. Stronę sklepu cechuje minimalizm, który idealnie wpisuje się w charakter naszej marki, a zamieszczane treści i produkty prezentowane są w przejrzysty sposób. Cieszymy się, że mogliśmy doświadczyć rzetelnej współpracy, w której liczy się zrozumienie dla potrzeb biznesu.

Zobacz case study

Copyrights © Media4U Sp. z o.o. All Rights Reserved.
Polityka prywatności