Jacy jesteśmy?

Ludzie

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompetentnemu i zgranemu zespołowi. Media4U tworzą wartościowi, ciekawi ludzie, których zaangażowanie przekłada się na osiągane rezultaty.

Szacunek

W relacjach w zespole oraz z klientem stawiamy na wzajemny szacunek. Wiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego podstawą naszych relacji jest poszanowanie dla różnych punktów widzenia.

Otwartość

Branża e-commerce to synonim ciągłych zmian - aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, jesteśmy na bieżąco z nowinkami na rynku. Wiemy, że zmiany są niezbędne dla dalszego rozwoju. Dlatego nie boimy się ich, ale wychodzimy im naprzeciw.

Współpraca

Gramy do jednej bramki! Wiemy, że jako zespół możemy osiągnąć więcej. Przyjemniej celebrować sukcesy razem i łatwiej radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami. Dlatego w Media zawsze znajdziesz osoby chętne do pomocy.

Elastyczność

Wierzymy, że nawet najlepszy proces można udoskonalić. Standardy pracy nie wykluczają otwartości i elastyczności - potrzebnej zarówno naszym pracownikom, jak i klientom.

Szop - Nasza Firma, Nasza Pasja, Nasza Moc!

W Media4U pracujemy z poszanowaniem fundamentalnych wartości, jakimi są szacunek, zaangażowanie, odpowiedzialność i partnerstwo. Po połączeniu tworzą akronim SZOP, czyli przyjazne zwierzątko, które na stałe wpisało się w naszą kulturę organizacyjną. Dążąc do realizacji strategicznych celów, dbamy o wewnętrzną komunikację nie tylko w pojedynczych zespołach, ale także ze wszystkimi działami w firmie. Dołącz do nas, a odkryjesz, jak SZOP inspiruje do osiągania sukcesów!

  • S
  • Z
  • O
  • P

Szacunek

Respektujemy przyjęte w firmie zasady komunikacji, szanując czas swój i współpracowników. Dbamy, aby wzajemne kontakty były pełne życzliwości i serdeczności, mając pełne uznanie do pracy drugiej osoby.

Zaangażowanie

Cenimy zaangażowanie pracowników w realizowanie wszystkich zadań - tych codziennych a także ważnych i pilnych. Każde proaktywne działanie sprawia, że czujemy się bliżej naszej Mediowej społeczności.

Odpowiedzialność

Sprawny przepływ informacji to coś, co pozwala nam unikać zbędnych nieporozumień. Nie boimy się otwartych dyskusji na ważne tematy i dążymy do zrozumienia różnorodnych zagadnień.

Partnerstwo

Praca zespołowa jest dla nas kluczem dobrej atmosfery w pracy. Niezależnie od stanowiska traktujemy się na równi, według zasady "fair play". Okazując sobie wsparcie i pomoc, budujemy pozytywne więzi w zespołach.

Dowiedz się więcej o nas

Trudno w kilku słowach opisać jacy jesteśmy i co dokładnie robimy, dlatego nakręciliśmy filmik. Zobacz, jak się u nas pracuje.

Najnowszy odcinek

Technologie w jakich pracujemy

Bazy

PostgreSQL

Redis

MongoDB

Back-end

PHP (Symfony, CodeIgniter)

Java (Spring)

Docker

Front-End

HTML5

CSS3

JavaScript (vue.js)

Narzędzia

Jenkins

Git

Jira

UX/UI, Webdesign

Figma

Webflow, WordPress

Adobe Creative Cloud

Zobacz nasze biuro