22 września byliśmy w Warszawie, gdzie wraz z naszym klientem, marką UrbanCity odebraliśmy statuetkę w kategorii „Best on mobile” w konkursie E-commerce Polska Awards. Dumni z efektów, cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w Gali Dekady, podczas której świętowaliśmy jubileuszową edycję konkursu i zdobycie tak ważnej nagrody.

e-Commerce Polska awards to wydarzenie organizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, które od 2012 roku nagradza najlepszych przedsiębiorców działających w branży handlu elektronicznego. Jury składające się z niezależnych ekspertów branży e-commerce w procesie oceny bierze pod uwagę wizję, innowacyjne myślenie i sukcesy biznesowe marek.

Urban City to popularny sklep internetowy, który działa na rynku od 2008 roku. W jego asortymencie można znaleźć produkty ponad 100 marek odzieżowych. W swojej szerokiej ofercie posiada odzież damską, męską, obuwie i akcesoria. Charakter marki określa styl streetwear, dlatego wśród klientów znajdziemy miłośników sceny hip-hopowej i mody ulicznej.

Z marką Urban City Media4U współpracuje od blisko 2 lat. Wspólnie dbamy, aby proces zakupowy był przyjemnym doświadczeniem każdego klienta. Z tego powodu wdrożyliśmy przyjazny layout e-sklepu oraz stawiamy na wysoką funkcjonalność korzystania ze strony mobilnej. Wierzymy, że to co robimy, przyczynia się do budowania dobrej marki naszego klienta. W naszej współpracy stawiamy na szczerą i otwartą relację.

Dzięki zaufaniu i otwartości możemy swobodnie działać i wznosić projekty e-commerce na coraz wyższy poziom. Gramy zespołowo i to najważniejsze – to świadczy chociażby o tym, że zdecydowaliśmy się wspólnie na udział w konkursie i dostaliśmy tę nagrodę. W dalszym ciągu stawiamy na długofalowe relacje, rozwój i wspólne działanie na rynku”. – Maciej Kasperek, prezes Media4U.

Warto zaznaczyć, iż rok temu otrzymaliśmy wyróżnienie z marką TATUUM za najefektywniejsze i najpłynniejsze przejście podmiotów działających w retail do sprzedaży e-commerce.

Nie osiadamy na laurach, kontynuujemy nasze działania, aby móc sięgać po coraz więcej!

Pełną listę laureatów konkursu można znaleźć tutaj.