Ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. To właśnie 29 września, w pięknym otoczeniu skąpanej zachodem słońca Barcelony, przyszło odebrać nam nagrodę z naszym klientem, firmą R-GOL, w kategorii EUROPEAN SPORTS, LEISURE, TOYS ECOMMERCE WEBSITE OF THE YEAR! Ogromna radość zawitała wśród naszych reprezentantów, którzy z dumą odbierali statuetkę za efekty owocnej współpracy.

European Ecommerce Awards 2022 to pierwsza edycja konkursu zrzeszającego międzynarodowe środowisko branży e-commerce. Nagradza tych, którzy swoją pracą przyczyniają się do efektywnego rozwoju sprzedaży internetowej. Konkursowy debiut przyciągnął uwagę wielu firm z całej Europy
– przyznano 23 nagrody w 21 kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazły się jedynie 2 firmy z Polski
– Media4U i R-GOL.

R-GOL to największy w Polsce oraz jeden z największych sklepów piłkarskich w całej Europie. Buduje markę w oparciu o różnorodny wybór produktów. W swojej ofercie posiada asortyment odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W swojej ofercie posiada około 8 000 produktów. Poza sprzedażą online, R-GOL posiada sklepy stacjonarne, które mieszczą się w 6 miastach w Polsce oraz w stolicy Słowacji – Bratysławie.

Nasza współpraca opiera się o zastosowanie autorskiego oprogramowania Cartalo, które dostosowuje się do sprzedaży w niemal każdej branży. Podczas projektowania rozwiązań dla firmy R-GOL, głównym założeniem była poprawa jakości korzystania z aplikacji na urządzeniach mobilnych. Była to odpowiedź na rosnącą liczbę zawieranych transakcji za pomocą telefonów komórkowych. W naszej usłudze skupiliśmy uwagę na prostym designie, które umożliwia intuicyjne poruszanie się po stronie. Zoptymalizowaliśmy nawigację użytkownika jak również zadbaliśmy o zamieszczenie kluczowych elementów w widocznych miejscach ekranu.

Jury konkursowe nie szczędziło nam słów uznania, odnosząc się do intuicyjności naszego rozwiązania. Przyznano, iż nasza aplikacja posiada wygodne zastosowanie, w którym główną rolę pełnią użyteczność i design. Doceniono także możliwość dostawy z gotówkową zapłatą przy odbiorze. Całokształt pracy wykonanej nad aplikacją utwierdził jury w przekonaniu, iż jest uniwersalna i spełnia wymogi użytkowników.

Nasza nagroda z firmą R-GOL nie byłaby jednak możliwa bez wzajemnego zaufania i pozytywnej energii, którą dzielimy w naszej współpracy. Podkreśliliśmy to w przemówieniu z podziękowaniem za otrzymaną nagrodę.

Przede wszystkim chciałbym podziękować naszemu klientowi R-GOL za zaufanie. Można powiedzieć, że to był naprawdę udany transfer, a sklep R-GOL.com doskonale wpisał się w kierunek rozwoju naszego oprogramowania dla e-sklepów – Cartalo. Chciałbym również podkreślić atmosferę panującą w R-GOL – gramy zespołowo z dużą ilością celnych podań. Ta atmosfera utrzymuje się obecnie w okresie powdrożeniowym, który jest równie wymagający. Ekspansja zagraniczna, duże plany rozwojowe, utrzymująca się dynamika ciągłego rozwoju projektu, świeżych pomysłów, to wszystko powoduje, że serwis R-GOL to czołówka w polskim e-commerce. Stawiamy na długofalowe relacje, dalszy rozwój R-GOL.com i wspólne działanie na rynku. – mówi Karol Kowalik, Project Manager projektu R-GOL w Media4U.

Naszemu klientowi dziękujemy za stałą, dobrą współpracę. Zrobiliśmy dużo, a możemy jeszcze więcej!

Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj.

O kulisach naszej współpracy, można przeczytać na blogu organizatora konkursu.