Eye For Fashion

Sklep B2C i obsługa powdrożeniowa

Eye For Fashion to marka obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, posiadająca w swojej ofercie bogaty wybór odzieży damskiej. Pierwszym etapem prac było stworzenie funkcjonalnego i nowoczesnego sklepu internetowego. Projekt został wdrożony,  serwis zaczął sprzedawać. Nie oznaczało to jednak końca prac – aby esklep był wciąż funkcjonalny i generował coraz większe przychody, wymagany jest jego stały rozwój.

Optymalizacja

W ramach umowy powdrożeniowej dla naszego klienta Eye For Fashion świadczymy na co dzień takie usługi jak sprawdzanie wydajności serwisu po dokonaniu modyfikacji w kodzie źródłowym. Do takich modyfikacji należą zarówno zmiany serwisu sugerowane przez klienta, jak i przez Project Managera. Mogą to być usprawnienia istniejących już funkcji lub dodatkowe elementy na stronie. Każda zmiana jest sprawdzana testami obciążeniowymi i wydajnościowymi. Co więcej, optymalizujemy wygląd serwisu pod kątem aktualizacji przeglądarek internetowych. Na bieżąco testujemy działanie serwisu w oparciu o jego specyfikację. Doradzamy i prowadzimy konsultacje w zakresie podejmowania przez zleceniodawcę kolejnych przedsięwzięć informatycznych, graficznych, konfiguracyjnych i marketingowych.

Co zrobiliśmy?

Poza bieżącymi pracami nad optymalizacją serwisu Eye For Fashion w trakcie umowy powdrożeniowej zostały również wdrożone zupełnie nowe funkcjonalności:

  • Stworzenie serwisu B2B w ramach obecnej platformy
  • Integracja z programem do wysyłki newslettera
  • Rozbudowa filtrów na poszczególnych stronach
  • Rozbudowa B2B ( nowe waluty, języki, sprzedaż za granicą)
  • Optymalizacja pod kątem SEO
  • Wdrożenie RODO