Agencja Media4U zdobyła aż 5 nominacji w tegorocznym konkursie e-Commerce Polska Awards 2021 – jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla branży e-commerce w Polsce. Jury doceniło działania z markami TATUUM, R-GOL i blue shadow.

To już 9. edycja konkursu e-Commerce Polska Awards organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. To najważniejszy konkurs dla branży e-commerce, którego laureatami są największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce. Konkurs docenia firmy, które wyróżniają się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi.

Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem liczby zgłoszeń. Po ogłoszeniu nominacji organizatorzy podkreślali, że decyzje były trudne – kandydaci reprezentowali wysoki poziom, rywalizacja toczyła się do ostatnich oddawanych głosów, a o zwycięstwach przeważyły minimalne różnice w punktacji. Tym bardziej cieszy nas informacja, że jury doceniło działania z naszymi klientami w 5 kategoriach:

Media4U & TATUUM w kategorii Design&Usability za najbardziej estetyczną, przejrzystą, funkcjonalną i przyjazną klientowi stronę WWW.

Media4U & TATUUM w kategorii Best e-commerce retailer za najefektywniejsze i najpłynniejsze przejście podmiotów działających w retail do sprzedaży e-commerce.

Media4U & R-GOL w kategorii Best in crossborder za najlepszą obsługę zamówień wysyłanych za granicę.

Media4U & R-GOL w kategorii Best on mobile za najbardziej estetyczną i wygodną w obsłudze stronę w wersji mobilnej.

Media4U & blue shadow w kategorii Best campaign za najlepszy pomysł promocyjny e-sklepu.

Pełna lista nominowanych znajduje się pod tym linkiem https://ecpawards.pl/nominowani/ 

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 23 września w Warszawie. Trzymamy kciuki za nagrody!