Media4U uruchomiło właśnie nową stronę internetową – cieszymy się, że możemy zaprezentować jej nowy wygląd. Nasza witryna zawiera teraz jasny komunikat o tym, kim jesteśmy, co reprezentujemy i jakie są nasze rozwiązania. Witryna ma przejrzysty wygląd oraz intuicyjny i spójny system nawigacji z ulepszonymi funkcjami menu, które kierują odwiedzających do najbardziej odpowiednich informacji. Widok jest również w pełni responsywny na urządzeniach mobilnych, a zakładki w witrynie łatwe w nawigacji za pomocą szerokiej gamy przeglądarek internetowych.

Patrząc w przyszłość, zdajemy sobie sprawę, że świat sprzedaży online stale się zmienia. W związku z tym, nastawiamy się na dalszy rozwój jako zaufany dostawca e-commerce. Naszym celem jest rozwijanie oprogramowania i proponowanych przez nas funkcjonalności, jednocześnie oferując naszym klientom najwyższe standardy obsługi i wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Mając to na uwadze, pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby strona firmowa odzwierciedlała nasze ambicje. Spędziliśmy ostatnie tygodnie, pracując nad nowym designem strony i przygotowując nowy brand book , aby uzyskać wygląd marki, który jest świeży, nowoczesny i profesjonalny.

W ramach tego procesu ponownie uruchamiamy naszą stronę internetową, która oprócz nowego, świeżego wyglądu, jest teraz znacznie bardziej skoncentrowana na wyjaśnianiu, w jaki sposób działamy. Przedstawiamy nasze trzy podstawowe zestawy usług: tworzenie platform e-commerce, rozwój sprzedaży e-sklepów oraz ich promocja. Z dumą ogłaszamy również aktualizację naszych podstawowych wartości, co oznacza wyraźne zaangażowanie na rzecz naszych klientów, chęć efektywnej współpracy oraz dostarczanie najnowszych rozwiązań.

Celem powstania nowej witryny firmowej jest także pokazanie, kim jesteśmy, co nas napędza i jak lubimy pracować. Nasza filozofia wspierania e-biznesów, efektywnej współpracy z klientami i dzielenie się wiedzą jest również jasno określona na nowej stronie. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia w pracy z nami, a nasza opieka powdrożeniowa gwarantowała, że każdy klient czuje się doceniony.